تبلیغات
هم نام گلهای بهاری
آخرین مطالب
05:00 ق.ظ
52
همه دعوتند جز او
عروسی او بود رفته بود تا کارت های عروسی را بین دوستان و بستگان توزیع کند. چندتا کارت هم برداشت و با برخی از دوستان راهی قم شد. وقتی برگشت پرسیدم این همه کار داریم کجا رفتی!؟


مکثی کردو گفت :شنیدی می گن به نیابت از حضرت زهرا (سلام الله علیها) به زیارت حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) بروید. من هم رفته بودم زیارت بعد هم یکی از کارتها را داخل ضریح حضرت انداختماز همه معصومین به خصوص حضرت زهرا (سلام الله علیها) دعوت کردم تا در مراسم ما شرکت کنند!
روز بعد از عروسی دوباره مصطفی را دیدم چشمانش باد کرده بود حدس زدم گریه کرده! چون مصطفی اهل زیاد خوابیدن نبود رفتم جلو و کلی سئوال پیچ کردم تا اینکه بالاخره حرف زد و گفت :
دیشب خواب عجیبی دیدم! در عالم رویا دیدم مجلس عروسی ما برقرار شده جلوی در ایستادم چندین بانوی مجلله که بسیار نورانی بودند وارد مجلس عروسی شدند بلافاصله فهمیدم که دعوت ما را جواب دادندبا خوشحالی به استقبال آنها رفتم با احترام گفتم: خانم شما به مجلس ما آمده اید؟!
مادر سادات هم با خوش رویی گفتند:مجلس شما نیاییم کجا بروییم؟!1


چیزی  به میلاد آخرین منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر روحی فداه نمانده است خیلی ها ادعای پیروی وی را دارند ولی آیا حاضرند مراسم ازدواجشان را با حضور او انجام دهند؟!آیا از او دعوت می کنند تا زندگی خود رابا حضورش شروع کنند؟
 براستی آیا مراسم آغاز زندگی طوری هست که آن حضرت هم بتواند درآن شرکت کند؟ موسیقی مطربی ، نیمه عریان بودن عروس و زنان مجلس،مخلوط شدن زن ومرد با... آیا چنین کسانی ادعای محبتش را دارند؟ 
راستی دیده اید که کسی را در مراسم تولد خودش شرم کند که شرکت کند مجالسی به نام او ولی برضد او؟!!


1- منبع کتاب مصطفی با کمی دخل وتصرفطبقه بندی: شهداء،
برچسب ها: زن ومرد، شرم، میلاد،
?